Oscar İnsan Kaynakları, çalışmış olduğu tüm müşterileri için kriterlere uygun personel alım sürecinde hızlı destek sunmaktadır.

İş veren için personel arayışımız;

Müşterilerimizin personel arayışında önceliğimiz olan süreklilik esasına uygun bir çalışma şekli için, müşterimize ait işletmelerdeki açık  pozisyonlar için en uygun adayı, en kısa sürede bulmak esas misyonumuzdur.

Bu kapsamda işletme içindeki sorumluluklarını yerine getirebilecek, bulunduğu pozisyonda sürekli kalmayı değil, bulunduğu iş yerinde kariyer hedefi olan kişilerle çalışmak ve bu kişileri ilgili işletmelerde iş sahibi yapmak önceliğimizdir.

Personel istihdamı konusunda bir çok referansa sahip olan Oscar İnsan Kaynakları, tüm özel kurum ve kuruluşlara hizmet sunmaktadır.

Personel için işletme arayışımız;

İşletme için personel arayışı ne kadar önemli ise bir o kadar da personel için uygun, kaliteli düzenli maaş ve özel haklara sahip iş yeri arayışı da bizler için önemlidir.

Çalışanın huzurlu bir ortamda, işsiz kalma korkusu olmadan, iş güvenliği kapsamında ve özellikle düzenli maaş konusunda hassas olduğu konularda kaliteli iş vereni bulmak bizim diğer önemli amacımızdır.

Bu anlamda vasıflı yada vasıfsız kişiler için bir çok sektörde iş bulma hizmeti sunmaktayız;

Üretim personeli, depo personeli, makine operatörleri, sevkıyat personelleri, bilgi işlem personelleri, paketleme personelleri, temizlik personelleri, beyaz yaka personelleri ve vasıfsız personel temini gibi bir çok çalışma şekline sahip personel arayışımız bulunmaktadır.